Városépítők – Felhívás

Városépítők címmel dokumentumfilm készül a hőskorról, városunk születéséről. A készítők szándéka szerint a filmben megmutatják, bemutatják a helyi sport- és kulturális élet létrejöttét és kivirágzását, illetve természetesen igyekeznek megidézni, feleleveníteni a kor szellemiségét. Ehhez szeretnének egy kis segítséget is kérni az olvasóktól, városlakóktól:

Olyan egyéni történeteket keresünk, amelyek főként a városunk építéséhez és a kezdeti időkhöz kapcsolódnak.
Ha Magadra ismertél, vagy ismersz ilyen embert (nagymama-nagypapa), akkor kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot
varosepitok@rezedavizual.hu email címen keresztül.

Továbbá szívesen fogadunk minden olyan korabeli archív fotót/filmet a városról, melyek a családi archívumokban pihennek.
Köszönjük a segítséget előre is!

SOK SIKERT a munkához, nagyon várjuk a végeredményt!

Dunaujvaros