Dallam Klub 2400 – Elefánt

Méltatlanul hanyagolt együttessel folytatódik a Dallam Klub zenés sorozatunk, hiszen többek között az Elefánt együttes oszlopos tagja, Kovács Zoltán is városunkból indul, így 2022-ben végre elfoglalhatják a sorban az őket megillető helyet. Zoltán, az együttes billentyűse, zongoristája amúgy nem csak zenével véste bele magát városunk kultúrtörténetébe, bizony elég jó néptáncos is volt, öregbítette Dunaújváros nevét ilyen formában is. A Szombathelyről indult, jelen pillanatban Budapesten működő alternatív rock zenekar legújabb, az év utolsó napján, szilveszterkor megjelent dala  egyfajta muzsikába csomagolt köszönet az elmúlt évért. Lesz még jobb évünk is, hisz előttünk az élet, várjuk a folytatást, KÖSZ a türelmet, kösz a dalt, HELLÓ ELEFÁNT, helló 2022!

További friss információk, érdekességek:

Elefánt

Dunaujvaros
Az oldal HTTP-sütiket használ a jobb működésért. View more
Cookies settings
Rendben
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

http://dunaujvarosmesel.hu

Melyek azok a személyes adatok, amiket gyűjtünk és milyen céllal gyűjtjük ezeket

Hozzászólások

Hozzászólás beküldésekor a hozzászólási űrlapban megadottakon kívül begyűjtésre kerül a hozzászóló IP címe és a böngészőazonosító karakterlánc a kéretlen tartalmak kiszűrése céljából. A weboldal külső, DISQUS hozzászólás rendszert használja.

Más honlapokról származó beágyazott tartalmak

A honlapon elérhető bejegyzések külső forrásból származó beágyazott tartalmakat (pl. videók, képek, cikkek stb.) használhatnak. A külső forrásból származó beágyazott tartalmak pontosan úgy viselkednek, mintha meglátogattunk volna egy másik honlapot. Ezek a webhelyek lehetséges, hogy adatot gyűjtenek a látogatókról, sütiket vagy harmadik féltől származó követőkódot használnak, figyelik a beágyazott tartalommal kapcsolatos felhasználói viselkedést, ha rendelkezünk felhasználói fiókkal és be vagyunk jelentkezve az oldalra.

Felhasználói adatok

Felhasználói személyes adatokat az oldal nem gyűjt. A külső hozzászólás rendszerben pedig a felhasználó saját maga rendelkezik a megadott információkkal. Erről a szolgáltatásról bővebben:

https://disqus.com/

A látogatók által beküldött hozzászólásokat automatikus spamszűrő szolgáltatás ellenőrizheti. Ha hozzászólunk, a hozzászólás és annak metaadatai nem meghatározható ideig a rendszerben maradnak. Ennek célja, hogy az összes ezt követő bármely hozzászólás általunk megismertté és jóváhagyottá váljon, azaz ne kerüljön fel a moderálandó hozzászólások listájára.

Kapcsolati adatok

Az oldallal kapcsolatosan az Impresszum oldalon tehetnek fel kérdéseket egy tetszőleges névvel, és egy email címmel, amennyiben választ is kérnek. Ezeket az adatokat a rendszer nem tárolja, csak továbbítja.

Save settings
Cookies settings