Dallam Klub 2400 – Elefánt

Méltatlanul hanyagolt együttessel folytatódik a Dallam Klub zenés sorozatunk, hiszen többek között az Elefánt együttes oszlopos tagja, Kovács Zoltán is városunkból indul, így 2022-ben végre elfoglalhatják a sorban az őket megillető helyet. Zoltán, az együttes billentyűse, zongoristája amúgy nem csak zenével véste bele magát városunk kultúrtörténetébe, bizony elég jó néptáncos is volt, öregbítette Dunaújváros nevét ilyen formában is. A Szombathelyről indult, jelen pillanatban Budapesten működő alternatív rock zenekar legújabb, az év utolsó napján, szilveszterkor megjelent dala  egyfajta muzsikába csomagolt köszönet az elmúlt évért. Lesz még jobb évünk is, hisz előttünk az élet, várjuk a folytatást, KÖSZ a türelmet, kösz a dalt, HELLÓ ELEFÁNT, helló 2022!

További friss információk, érdekességek:

Elefánt

Dunaujvaros