Partitúra

103 0


Csapó, felvétel indul, a kamera forog! – Partitúra stábja Dunaújvárosban

A televíziós műsorok eleve nehéz helyzetben vannak, hiszen nagyon rövid műsoridőben kell minél szélesebb, színesebb képet adni a választott témáról. A Partitúra stábja Novák Péter irányításával november elején járt városunkban, és megpróbálkoztak ezzel a  lehetetlennek tűnő feladattal, bemutatni Dunaújvárost, ahol többek között a műsorvezetőkkel, Miklósa Erika operaénekesnővel és Batta András zenetörténésszel sétáltunk városunk első utcájában. Ezen felül természetesen nem csak a várostörténettel ismerkedhetnek meg a nézők, de ez legyen a holnapi adás meglepetése….
Kár is lenne tagadni, annyi mindenről beszélhettünk volna még… de ez majd egy következő adásban…

Partitúra honlapja – https://mediaklikk.hu/musor/partitura/

A Partitúra Dunaújvárosról szóló része holnap délután (december 5-én) látható a Duna TV csatornán, 14:30-as kezdéssel. Aki lemaradna, ne essen kétségbe, a műsor honlapján még visszanézhető lesz a teljes műsor.

Dunaujvaros
Az oldal HTTP-sütiket használ a jobb működésért. View more
Cookies settings
Rendben
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

http://dunaujvarosmesel.hu

Melyek azok a személyes adatok, amiket gyűjtünk és milyen céllal gyűjtjük ezeket

Hozzászólások

Hozzászólás beküldésekor a hozzászólási űrlapban megadottakon kívül begyűjtésre kerül a hozzászóló IP címe és a böngészőazonosító karakterlánc a kéretlen tartalmak kiszűrése céljából. A weboldal külső, DISQUS hozzászólás rendszert használja.

Más honlapokról származó beágyazott tartalmak

A honlapon elérhető bejegyzések külső forrásból származó beágyazott tartalmakat (pl. videók, képek, cikkek stb.) használhatnak. A külső forrásból származó beágyazott tartalmak pontosan úgy viselkednek, mintha meglátogattunk volna egy másik honlapot. Ezek a webhelyek lehetséges, hogy adatot gyűjtenek a látogatókról, sütiket vagy harmadik féltől származó követőkódot használnak, figyelik a beágyazott tartalommal kapcsolatos felhasználói viselkedést, ha rendelkezünk felhasználói fiókkal és be vagyunk jelentkezve az oldalra.

Felhasználói adatok

Felhasználói személyes adatokat az oldal nem gyűjt. A külső hozzászólás rendszerben pedig a felhasználó saját maga rendelkezik a megadott információkkal. Erről a szolgáltatásról bővebben:

https://disqus.com/

A látogatók által beküldött hozzászólásokat automatikus spamszűrő szolgáltatás ellenőrizheti. Ha hozzászólunk, a hozzászólás és annak metaadatai nem meghatározható ideig a rendszerben maradnak. Ennek célja, hogy az összes ezt követő bármely hozzászólás általunk megismertté és jóváhagyottá váljon, azaz ne kerüljön fel a moderálandó hozzászólások listájára.

Kapcsolati adatok

Az oldallal kapcsolatosan az Impresszum oldalon tehetnek fel kérdéseket egy tetszőleges névvel, és egy email címmel, amennyiben választ is kérnek. Ezeket az adatokat a rendszer nem tárolja, csak továbbítja.

Save settings
Cookies settings