KULTIK Majális

Igazi fesztiválhangulattal nyitja meg kapuit a felújított Dózsa Mozicentrum!

A Dózsa Mozicentrum új üzemeltetője, a Kultik Mozihálózat nagyszabású ünnepi kavalkáddal egybekötött avatóünnepséggel adja át a közönségnek a felújított épületet. A holnapi nap (július 16) folyamán a gyermekeket már délután 3 órától várják a mozi előtti téren, többek között lesz:

 • Gyermek ugráló és trambulin
 • Gyermekarcfestés
 • Élményautó kiállítás: Dodge Challenger HellCat
 • Ferrari 458 Italia
 • Nagy dobáló játék
 • Segway
 • High-tech céllövölde
 • Legyél igazi Hollywood-i sztár, a Budapesti Sminkiskola valódi sztármaszkokat készít
 • Pepsi Can Disco ajándék fénykép
  és
 • Popcorn kóstolás

A júniusi majális után, illetve közben egy igazi kultikus filmmel folytatódik az estébe hajló délután, a 17 órára tervezett hivatalos megnyitó ünnepség után Koltai Róberttel lesz egy rövidebb pódiumbeszélgetés, majd 18:30-tól, illetve a nagy érdeklődésre való tekintettel 20:30-tól is levetítik a városunkban készült nagy sikerű Csocsó, avagy éljen május elseje! című filmet.

A nagy esemény előtt Simon-Horváth Szilviával a 10 mozit üzemeltető Kultik mozihálózat marketing vezetőjét faggattam az utolsó simítások alatt. Beszélgetésünk során kiderült, a műemlék jellegű épülethez a felújítás után már nem nagyon lehetett hozzányúlni, de az épület birtokbavétele után szinte azonnal hozzáláttak a munkához, hogy városunk szeretett mozija minél magasabb színvonalon szolgálja a mozilátogatók igényeit. Ennek köszönhetően új székek, új  Christie márkájú vetítőgépek, és teljesen új hangtechnika érkezett, melyeket hamarosan minden érdeklődő megtekinthet, meghallgathat. Mindezeken felül az épület hűtését is megoldották, a légkondicionáló berendezéssel felszerelt épületbe a legnagyobb melegben is érdemes lesz betérni.
Miközben sétálunk a felújított épületben szóba kerül a mozik látogatottsága is, aminek a járvány okozta helyzet sem kedvezett, de bíznak benne, hogy minél előbb újra talpra áll az ágazat, ez már tényleg nem rajtuk múlik. A nézőkkel együtt ők is várják az új filmeket, de természetesen a mozin kívül még más jellegű rendezvényeknek is otthont fog adni az intézmény.
Arra a kérdésre, hogy melyik a kedvenc Kultik mozija a hálózatból, illedelmesen azt válaszolta, hogy természetesen a dunaújvárosi, de mint bevallotta, személyes kötődése is van a városhoz, így valóban otthon érzi magát.
Érdemes lesz követni a mozi honlapját, és a közösségi oldalát is, egy biztos, nem nagyon fogunk unatkozni… és pattogatott kukorica is lesz,

https://kultikdunaujvaros.hu/

Kultik Dunaújváros a facebookon

Kultik Dunaújváros – Dózsa Mozicentrum – további képek

IRÁNY A MOZI – HELLÓ KULTIK DUNAÚJVÁROS!

2020.07.13. – 2020.07.19. – MOZIHÉT CIKKSOROZAT

Dunaujvaros
Az oldal HTTP-sütiket használ a jobb működésért. View more
Cookies settings
Rendben
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

http://dunaujvarosmesel.hu

Melyek azok a személyes adatok, amiket gyűjtünk és milyen céllal gyűjtjük ezeket

Hozzászólások

Hozzászólás beküldésekor a hozzászólási űrlapban megadottakon kívül begyűjtésre kerül a hozzászóló IP címe és a böngészőazonosító karakterlánc a kéretlen tartalmak kiszűrése céljából. A weboldal külső, DISQUS hozzászólás rendszert használja.

Más honlapokról származó beágyazott tartalmak

A honlapon elérhető bejegyzések külső forrásból származó beágyazott tartalmakat (pl. videók, képek, cikkek stb.) használhatnak. A külső forrásból származó beágyazott tartalmak pontosan úgy viselkednek, mintha meglátogattunk volna egy másik honlapot. Ezek a webhelyek lehetséges, hogy adatot gyűjtenek a látogatókról, sütiket vagy harmadik féltől származó követőkódot használnak, figyelik a beágyazott tartalommal kapcsolatos felhasználói viselkedést, ha rendelkezünk felhasználói fiókkal és be vagyunk jelentkezve az oldalra.

Felhasználói adatok

Felhasználói személyes adatokat az oldal nem gyűjt. A külső hozzászólás rendszerben pedig a felhasználó saját maga rendelkezik a megadott információkkal. Erről a szolgáltatásról bővebben:

https://disqus.com/

A látogatók által beküldött hozzászólásokat automatikus spamszűrő szolgáltatás ellenőrizheti. Ha hozzászólunk, a hozzászólás és annak metaadatai nem meghatározható ideig a rendszerben maradnak. Ennek célja, hogy az összes ezt követő bármely hozzászólás általunk megismertté és jóváhagyottá váljon, azaz ne kerüljön fel a moderálandó hozzászólások listájára.

Kapcsolati adatok

Az oldallal kapcsolatosan az Impresszum oldalon tehetnek fel kérdéseket egy tetszőleges névvel, és egy email címmel, amennyiben választ is kérnek. Ezeket az adatokat a rendszer nem tárolja, csak továbbítja.

Save settings
Cookies settings