70 pillantás

PILLANTÁS A VÁROSRA

Az oldalhoz tartozó közösségi felületen az elmúlt hetekben, hónapokban folyamatosan kerültek fel a város különböző pontjain készített rövid videók. A város építésének kezdetének 70. évfordulója alkalmából pontosan ennyi rövidfilm került megosztásra, egy kicsit bemutatva városunkat egy egészen más szemszögből. Az 70 videó most mind egy helyen, akár térképről is elérhető.

Pillantás a városra – drónvideó sorozat

Jártam északon a Hankook mögött, a pipacsmezőn is túl, közelebbről is megnézhettem a Pentelei híd acélszerkezetét, de Dunavecse, Szalkszentmárton irányából is meg lehet már nézni városunkat. természetesen vannak gyengébb videók is, amiket idővel természetesen le is szeretnék cserélni, de ez legyen a következő fél év feladata.

Az elkészült nem kevés nyersanyagból pedig a József Attila Könyvtár rövidfilm pályázatának eredeti határidejére is elkészült egy 5 perces összeállítás. Sok minden nem fért bele, de így is kár lenne visszatartani, majd lesz 2. rész, fogadjátok sok szeretettel:

Dunaujvaros