Partitúra

Ha egy műsor készül Dunaújvárosról, óhatatlanul felmerül a nézőben az első gondolat, ez vajon miért marad ki, arról miért nem beszéltek, oda nem mentek… stb. Talán ezért is jó, hogy a készítők újra és újra felfedezik városunkat, és különböző szempontok alapján mutatják be városunk gazdag sokszínűségét.
2020 őszén sem volt ez másképpen, a fenti képen látható igen nagyszámú stáb pár nap alatt megpróbálta felvenni azokat az általuk említésre méltó témákat, amik alapján összeállt a Partitúra Miklósa Erika operaénekes és Batta András zenetudós által vezetett dunaújvárosi adása.

ÍGY KÉSZÜLT A PARTITÚRA

Novák Péter, a műsor rendezője igazi vezére volt a kis csapatnak, nem sok időt hagyott a helyszínek között fölösleges “csacsogásokra”, így volt biztosított, hogy a a műsor időben, és a tervezett tartalmakkal készülhetett el. Köszönet érte, illetve természetesen a stáb többi tagjának is, akik nélkül azt hiszem ez a műsor sem lenne. Köszönet az együtt töltött percekért, pillanatokért, és természetesen Dunaújváros továbbra is várja az érdeklődőket, látogatókat. Biztos vagyok benne, hogy településünk fiatal kora ellenére tartogat még megannyi meglepetést, felfedeznivalót!

PARTITÚRA – DUNAÚJVÁROS

 

Dunaujvaros
Az oldal HTTP-sütiket használ a jobb működésért. View more
Cookies settings
Rendben
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

http://dunaujvarosmesel.hu

Melyek azok a személyes adatok, amiket gyűjtünk és milyen céllal gyűjtjük ezeket

Hozzászólások

Hozzászólás beküldésekor a hozzászólási űrlapban megadottakon kívül begyűjtésre kerül a hozzászóló IP címe és a böngészőazonosító karakterlánc a kéretlen tartalmak kiszűrése céljából. A weboldal külső, DISQUS hozzászólás rendszert használja.

Más honlapokról származó beágyazott tartalmak

A honlapon elérhető bejegyzések külső forrásból származó beágyazott tartalmakat (pl. videók, képek, cikkek stb.) használhatnak. A külső forrásból származó beágyazott tartalmak pontosan úgy viselkednek, mintha meglátogattunk volna egy másik honlapot. Ezek a webhelyek lehetséges, hogy adatot gyűjtenek a látogatókról, sütiket vagy harmadik féltől származó követőkódot használnak, figyelik a beágyazott tartalommal kapcsolatos felhasználói viselkedést, ha rendelkezünk felhasználói fiókkal és be vagyunk jelentkezve az oldalra.

Felhasználói adatok

Felhasználói személyes adatokat az oldal nem gyűjt. A külső hozzászólás rendszerben pedig a felhasználó saját maga rendelkezik a megadott információkkal. Erről a szolgáltatásról bővebben:

https://disqus.com/

A látogatók által beküldött hozzászólásokat automatikus spamszűrő szolgáltatás ellenőrizheti. Ha hozzászólunk, a hozzászólás és annak metaadatai nem meghatározható ideig a rendszerben maradnak. Ennek célja, hogy az összes ezt követő bármely hozzászólás általunk megismertté és jóváhagyottá váljon, azaz ne kerüljön fel a moderálandó hozzászólások listájára.

Kapcsolati adatok

Az oldallal kapcsolatosan az Impresszum oldalon tehetnek fel kérdéseket egy tetszőleges névvel, és egy email címmel, amennyiben választ is kérnek. Ezeket az adatokat a rendszer nem tárolja, csak továbbítja.

Save settings
Cookies settings