1 éve Dallam Klub 2400

HALLGASS HAZAIT, HALLGASS DUNAÚJVÁROSIT!

Pontosan 1 éve indult a dunaújvárosi zenészeket, alkotókat, zenekarokat, énekeseket, rappereket bemutató sorozat, azzal a nem titkolt szándékkal, hogy a kevésbé ismertek is megmutathassák magukat, illetve a már ismertebb, befutott, de városunkhoz köthető formációk újdonságairól ne maradjunk le. Izgalmas zenei kalandozás, műfaji korlátok nélkül.

DALLAM KLUB 2400

Az 1 éves évforduló alkalmából összeállított zenei listának segítségével beleshetünk többek között a Petőfi Rádió Akusztik, vagy éppen a Fishing On Orfű koncertjeire, hosszabb-rövidebb zenei anyaggal felidézve a szeretett slágereket, melyek talán valamikor éppen itt, városunkban születtek….

Színpadon Frenk, Quimby, A kutya vacsorája, Junkies, Stereomilk, BeatKOHO, Jazzékiel, Koszi Janka, Kelemen Angelika, Jolly Jackers, és a Hiperkarma

Dunaujvaros