Partitúra


Csapó, felvétel indul, a kamera forog! – Partitúra stábja Dunaújvárosban

A televíziós műsorok eleve nehéz helyzetben vannak, hiszen nagyon rövid műsoridőben kell minél szélesebb, színesebb képet adni a választott témáról. A Partitúra stábja Novák Péter irányításával november elején járt városunkban, és megpróbálkoztak ezzel a  lehetetlennek tűnő feladattal, bemutatni Dunaújvárost, ahol többek között a műsorvezetőkkel, Miklósa Erika operaénekesnővel és Batta András zenetörténésszel sétáltunk városunk első utcájában. Ezen felül természetesen nem csak a várostörténettel ismerkedhetnek meg a nézők, de ez legyen a holnapi adás meglepetése….
Kár is lenne tagadni, annyi mindenről beszélhettünk volna még… de ez majd egy következő adásban…

Partitúra honlapja – https://mediaklikk.hu/musor/partitura/

A Partitúra Dunaújvárosról szóló része holnap délután (december 5-én) látható a Duna TV csatornán, 14:30-as kezdéssel. Aki lemaradna, ne essen kétségbe, a műsor honlapján még visszanézhető lesz a teljes műsor.

Dunaujvaros