Hallgass magyar zenét, támogasd a dunaújvárosi zenészeket, előadókat!

Május 12-én a boltokban, üzletekben, szállodákban, és a legtöbb helyen magyar zene szól, melynek az a célja, hogy előtérbe helyezze a hazai szerzőket és dalaikat. A Dunaújváros Mesél blog zenei gyűjteményébe, a Dallam Klub 2400 szekcióba 2019 áprilisa óta folyamatosan érkeznek, városunkban élő, vagy városunkhoz köthető zenészek alkotásai, dalai. Ezt nagyon fontosnak tartjuk, mi több, műfajra való tekintet nélkül továbbra is megteszünk mindent annak érdekében, hogy minél szélesebb körben megismerhessék a nézők/hallgatók.

Online rádiónk nincs, nem is terveztük, de a mai napra időzítve közzétesszük zenei listáinkat, melynek dalairól az elmúlt években az oldal is örömmel beszámolhatott.  A már megszokott év végi válogatásokkal ellentétben ez a youtube lista folyamatosan bővül, hallgatható hagyományos felületen, és mobil eszközökön is, tehát lehet, ma este már új dalok kerülnek a gyűjteményekbe.

A mai világban szinte már elmosódnak a zenei műfajok, mégis egyfajta stílusjegyek alapján szelektálódtak a dalok, így jelen pillanatban 4 kategóriában lehet HAZAIT hallgatni. POP, ROCK, RA/Hip-Hop, és egy külön kategóriát kaptak a teljes koncertek is, amikből bátran lehet szemezgetni.

POP

ROCK

RAP/HIP-HOP

Teljes koncertek

Munkához, bringázáshoz, rollerezéshez, uszodában, olvasás közben, napozás alatt, vagy bármikor:

HALLGASS HAZAIT, TÁMOGASD A DUNAÚJVÁROSIT!

JÓ SZÓRAKOZÁST, ZENEHALLGATÁST!

Dunaujvaros
Az oldal HTTP-sütiket használ a jobb működésért. View more
Cookies settings
Rendben
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

http://dunaujvarosmesel.hu

Melyek azok a személyes adatok, amiket gyűjtünk és milyen céllal gyűjtjük ezeket

Hozzászólások

Hozzászólás beküldésekor a hozzászólási űrlapban megadottakon kívül begyűjtésre kerül a hozzászóló IP címe és a böngészőazonosító karakterlánc a kéretlen tartalmak kiszűrése céljából. A weboldal külső, DISQUS hozzászólás rendszert használja.

Más honlapokról származó beágyazott tartalmak

A honlapon elérhető bejegyzések külső forrásból származó beágyazott tartalmakat (pl. videók, képek, cikkek stb.) használhatnak. A külső forrásból származó beágyazott tartalmak pontosan úgy viselkednek, mintha meglátogattunk volna egy másik honlapot. Ezek a webhelyek lehetséges, hogy adatot gyűjtenek a látogatókról, sütiket vagy harmadik féltől származó követőkódot használnak, figyelik a beágyazott tartalommal kapcsolatos felhasználói viselkedést, ha rendelkezünk felhasználói fiókkal és be vagyunk jelentkezve az oldalra.

Felhasználói adatok

Felhasználói személyes adatokat az oldal nem gyűjt. A külső hozzászólás rendszerben pedig a felhasználó saját maga rendelkezik a megadott információkkal. Erről a szolgáltatásról bővebben:

https://disqus.com/

A látogatók által beküldött hozzászólásokat automatikus spamszűrő szolgáltatás ellenőrizheti. Ha hozzászólunk, a hozzászólás és annak metaadatai nem meghatározható ideig a rendszerben maradnak. Ennek célja, hogy az összes ezt követő bármely hozzászólás általunk megismertté és jóváhagyottá váljon, azaz ne kerüljön fel a moderálandó hozzászólások listájára.

Kapcsolati adatok

Az oldallal kapcsolatosan az Impresszum oldalon tehetnek fel kérdéseket egy tetszőleges névvel, és egy email címmel, amennyiben választ is kérnek. Ezeket az adatokat a rendszer nem tárolja, csak továbbítja.

Save settings
Cookies settings