ÉLESZTŐ – Lokálpatrióta közösség Dunaújvárosért

Tenni városunkért, hogy jobb, szebb élhető legyen, ez egy igazi lokálpatriótának nem is kérdés, pláne, ha sok jó ember egy közös ügyért dolgozik, abból csakis valami jó dolog születhet. A nem is oly régen alakult tenni akaró közösség debütáló rendezvénye, az április 11-re tervezett online költészet napi kulturális műsor, melyben a versek mellett számíthatunk majd, zenére, énekre, de prózai elemek is helyet kapnak a monstre, több órás programban. Színes, érdekes műsorterv állt már össze, és szerintem nem árulok el nagy titkot, hogy már hetek óta zajlanak az egyeztetések, megbeszélések, hogy minél tökéletesebb, sokszínűbb legyen az online kultúradás, melynek a Kortárs Művészeti Intézet ad otthont, a mindenkori szabályok betartásával.

Az ÉLESZTŐK facebook csoportban látható és követhető
online adás tervezett időpontja:

április 11. 15.00-19:00

Ez persze még nem minden! Neked, kedves olvasónak, versbarátnak is megadatott a lehetőség, hogy beleszólj, alakíts a műsorterven, hiszen versmondóink elmondják, de akár te is elmondhatod kedvenc versedet.

A kéréseket, megkereséseket a műsor szerkesztői a következő email címen fogadják:

elesztodunaujvaros@gmail.com

vagy egyszerűen keresd az Élesztő csoportot a facebookon:

 ÉLESZTŐ – Lokálpatrióta közösség Dunaújvárosért

FIGYELEM! március 25-én, csütörtökön éjfélig várják a versmondók jelentkezését!

Ha verset kérsz, ne felejtsd el feltüntetni a költemény szerzőjét és címét sem, ha pedig verset mondanál, ne felejtsd el megadni pontos elérhetőségedet!

Jelentkezz, vedd fel velünk a kapcsolatot, légy TE is része ennek a remek kezdeményezésnek, ünnepeljük együtt a KÖLTÉSZET NAPJÁT!

A versmaraton után sem fogunk pihenni, tele vagyunk tervekkel, ötletekkel, de természetesen számítunk RÁD is, maradjunk kapcsolatban, tegyünk közösen szeretett városunkért, mert hisszük, és tudjuk, hogy a világ egyik legjobb helye: DUNAÚJVÁROS

ÉLESZTŐ csoportól és a költészet napi programróldunaujvaros.com

Dunaujvaros
Az oldal HTTP-sütiket használ a jobb működésért. View more
Cookies settings
Rendben
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

http://dunaujvarosmesel.hu

Melyek azok a személyes adatok, amiket gyűjtünk és milyen céllal gyűjtjük ezeket

Hozzászólások

Hozzászólás beküldésekor a hozzászólási űrlapban megadottakon kívül begyűjtésre kerül a hozzászóló IP címe és a böngészőazonosító karakterlánc a kéretlen tartalmak kiszűrése céljából. A weboldal külső, DISQUS hozzászólás rendszert használja.

Más honlapokról származó beágyazott tartalmak

A honlapon elérhető bejegyzések külső forrásból származó beágyazott tartalmakat (pl. videók, képek, cikkek stb.) használhatnak. A külső forrásból származó beágyazott tartalmak pontosan úgy viselkednek, mintha meglátogattunk volna egy másik honlapot. Ezek a webhelyek lehetséges, hogy adatot gyűjtenek a látogatókról, sütiket vagy harmadik féltől származó követőkódot használnak, figyelik a beágyazott tartalommal kapcsolatos felhasználói viselkedést, ha rendelkezünk felhasználói fiókkal és be vagyunk jelentkezve az oldalra.

Felhasználói adatok

Felhasználói személyes adatokat az oldal nem gyűjt. A külső hozzászólás rendszerben pedig a felhasználó saját maga rendelkezik a megadott információkkal. Erről a szolgáltatásról bővebben:

https://disqus.com/

A látogatók által beküldött hozzászólásokat automatikus spamszűrő szolgáltatás ellenőrizheti. Ha hozzászólunk, a hozzászólás és annak metaadatai nem meghatározható ideig a rendszerben maradnak. Ennek célja, hogy az összes ezt követő bármely hozzászólás általunk megismertté és jóváhagyottá váljon, azaz ne kerüljön fel a moderálandó hozzászólások listájára.

Kapcsolati adatok

Az oldallal kapcsolatosan az Impresszum oldalon tehetnek fel kérdéseket egy tetszőleges névvel, és egy email címmel, amennyiben választ is kérnek. Ezeket az adatokat a rendszer nem tárolja, csak továbbítja.

Save settings
Cookies settings