Interaktív várostörténeti játék és Családi Nap

2020. november 7-én 10-16 óra között rendhagyó családi napot rendez az Intercisa Múzeum, mellyel városunk alapításának 70. évfordulójáról is megemlékeznek.

November 7-én 10 órától várják mindazokat, akik szeretnék jobban megismerni városunk nevezetes emlékeit, és ehhez van kedvük a várost is bejárni (mivel nagy területről van szó, ehhez célszerű kerékpárt, tömegközlekedést vagy autót választani).

A játék menete:

  • A résztvevők az Intercisa Múzeumban nevezhetnek, ahol egy feladatlapot kapnak. Kiválasztották a város 7 helyszínét, ezeket a feladatlapon található információk alapján meg kell találni és ott szelfit készíteni.
  • A szelfiket az intercisaszelfizz@gmail.com e-mail címre kell elküldeni 15.30 óráig.
  • Szintén 15.30 óráig várják a kitöltött feladatlapokat is, ezeket is elküldhetik e-mailben vagy személyesen is leadhatják a múzeumban.

A program elsősorban játék, célja, hogy minél többen megtalálják a város különböző pontjain lévő emlékeket, a feladatlap kitöltésével pedig alaposabban megismerjék városunkat. A legjobb eredményt elérők szerény díjazásban részesülnek.
A nyertesek nevét – a vírushelyzetre tekintettel – november 7-én 16 óra után a múzeum facebook oldalán és honlapján teszik közzé, a nyereményeket pedig november 9-től vehetik át az Intercisa Múzeumban hétfőtől péntekig, 8-15.30 között.

Felkészülésnek ajánott a Dunaújváros története című kiadványt valamint múzeum honlapját böngészni. http://www.intercisamuzeum.hu/

Dunaújváros története – online

CSALÁDI NAP

A családi nap keretében a múzeum épületében megtartják a “Múzeumbejárás – Az Intercisa Múzeum pincétől a padlásig felfedezésre vár!” című programot is, melyen csak előzetes bejelentkezéssel lehet részt venni. Jelentkezni a következő időpontokra lehet:

  • 10 óra,
  • 11.30 óra,
  • 13 óra,
  • 14.30 óra.

Egy-egy vezetés minimum 5 fő jelentkezése esetén indul, maximális résztvevő szám 10 fő. Jelentkezni a múzeum telefonszámain (06/25-411-315, 408-970) valamint e-mail címén lehet (intercisamuz@gmail.com).
A verseny részleteiről szintén megadott elérhetőségeinken érdeklődhetnek.

A családi nap ideje alatt a múzeum kiállításai ingyenesen látogathatók.

A hatályos korányrendelet értelmében a múzeum épületében a maszk viselése és az egymás közötti 1,5 m távolság betartása kötelező!

A szerrvezők sok szeretettel várják az érdeklődőket!

Családi Nap

Dunaujvaros
Az oldal HTTP-sütiket használ a jobb működésért. View more
Cookies settings
Rendben
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

http://dunaujvarosmesel.hu

Melyek azok a személyes adatok, amiket gyűjtünk és milyen céllal gyűjtjük ezeket

Hozzászólások

Hozzászólás beküldésekor a hozzászólási űrlapban megadottakon kívül begyűjtésre kerül a hozzászóló IP címe és a böngészőazonosító karakterlánc a kéretlen tartalmak kiszűrése céljából. A weboldal külső, DISQUS hozzászólás rendszert használja.

Más honlapokról származó beágyazott tartalmak

A honlapon elérhető bejegyzések külső forrásból származó beágyazott tartalmakat (pl. videók, képek, cikkek stb.) használhatnak. A külső forrásból származó beágyazott tartalmak pontosan úgy viselkednek, mintha meglátogattunk volna egy másik honlapot. Ezek a webhelyek lehetséges, hogy adatot gyűjtenek a látogatókról, sütiket vagy harmadik féltől származó követőkódot használnak, figyelik a beágyazott tartalommal kapcsolatos felhasználói viselkedést, ha rendelkezünk felhasználói fiókkal és be vagyunk jelentkezve az oldalra.

Felhasználói adatok

Felhasználói személyes adatokat az oldal nem gyűjt. A külső hozzászólás rendszerben pedig a felhasználó saját maga rendelkezik a megadott információkkal. Erről a szolgáltatásról bővebben:

https://disqus.com/

A látogatók által beküldött hozzászólásokat automatikus spamszűrő szolgáltatás ellenőrizheti. Ha hozzászólunk, a hozzászólás és annak metaadatai nem meghatározható ideig a rendszerben maradnak. Ennek célja, hogy az összes ezt követő bármely hozzászólás általunk megismertté és jóváhagyottá váljon, azaz ne kerüljön fel a moderálandó hozzászólások listájára.

Kapcsolati adatok

Az oldallal kapcsolatosan az Impresszum oldalon tehetnek fel kérdéseket egy tetszőleges névvel, és egy email címmel, amennyiben választ is kérnek. Ezeket az adatokat a rendszer nem tárolja, csak továbbítja.

Save settings
Cookies settings